KONST / Litografier / Färglitografi 17277255
nr 1727 7255
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 118/250. Färglitografi, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 42x31 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:17:47